Gölün Altında – Under the Silver Lake Full izle(2018)

× Bilgi! Film açılmıyorsa üstteki alternatif Player seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Gölün Altında – Under the Silver Lake Full izle(2018)

Gölün Altında – Under the Silver Lake Full izle(2018)

It Follows ile hayranlığımızı kazanan David Robert Mitchell’ın Cannes’da dünya prömiyerini yapan son filmi, cinayetlerden çizgi Romanlara, seri köpek katilleri ve küresel komplolardan şarkılardaki saklı mesajlara eğlenerek geçen, çok hareketli, çok renkli bir kara film. Hem Hitchcockhem tanınmış kültüre sayısız gönderme içeren, yönetmeninin söylemiyle "Los Angeles denen o karanlık ve çarpık fantezi dünyasını keşfe çıkan" Gölün Altında, amaçsız, takıntılı, gelişen yaşına karşın en büyük başarısı röntgenciliği olan işsiz-güçsüz Sam’i izliyor. Havalı, güzel komşusu Sarah aniden ortadan kaybolunca Sam, Los Angeles’ta gezmedik parti, tanışmadık manken bırakmadan onu aramaya koyuluyor. Never Let Me Go ile tanıyıp sevdiğimiz, Örümcek Adam’la ününü pekiştiren Andrew Garfield’ın nerdeyse tek başına sürüklediği Gölün Altında, Violent Femmes ve REM destekli müzikleriyle de ilgi çekiyor

1 Dehşet Verici Kötü2 Korkunç3 Çok Kötü4 Kötü5 Ortalama6 İyi7 Güzel8 Çok Güzel9 Harika10 Şaheser (1 votes, average: 7,00 out of 10)
Loading...
Eklenme Tarihi : 22-12-2018
Vizyon Tarihi : 08-08-2018
Yapım : Bronson Mağaraları, Bronson Kanyonu, Griffith Parkı - 4730 Crystal Springs Drive, Los Angeles, Kaliforniya, ABD (2018)
Filmin Ödülleri : 2 Ödül & 3 Adaylık
Film Müzikleri : Tim Besamusca & Chrysa T - Wasteland (Radical Project Remix), Le Concorde - Sometimes It's Hard, Michael Turner and Mark Ullrich - Disappear, Michael Turner and Mark Ullrich - Taking Over, Michael Turner and Mark Ullrich - Golden Showers, Michael Turner and Mark Ullrich - Screwed Up Running, Rocboi (Hood.Metal.R&B) - MindFuk, R.E.M. - What's the Frequency, Kenneth?
Filmin Toplam Bütçesi : $8,500,000
Filmin Çekim yapıldı ülke : Bronson Mağaraları, Bronson Kanyonu, Griffith Parkı - 4730 Crystal Springs Drive, Los Angeles, Kaliforniya, ABD
Filmin Resmi Facebook adresi : https://www.facebook.com/UnderTheSilverLake/
Filmin Resmi Web Adresi : https://gaga.ne.jp/underthesilverlake/

Yönetmen

Oyuncular

 Wendy Vanden Heuvel
Topless Bird Woman
 Jeannine Cota
Botox Reporter
 Chris Gann
Jefferson Sevence
 Callie Hernandez
Millicent Sevence
 Jessica Makinson
Mrs. Sevence
 Reese Hartwig
Sevence Kid #1
 Izzie Coffey
Sevence Kid #2
 Kayla DiVenere
Sevence Kid #3
 Tucker Meek
Sevence Kid #4
 Stephanie Moore
Brunette Roomate

Film Resimleri

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle
  1. semih dedi ki:

    zaman kaybı saldır saçma bişe

  2. Esra dedi ki:

    Surukleyici guzel bir filmdi