Kara Kule – The Dark Tower izle

× Bilgi! Film açılmıyorsa üstteki alternatif Player seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Kara Kule – The Dark Tower izle

Kara Kule – The Dark Tower izle

Not: Türkçe Dublaj olarak güncellendi.
Stephen King’in en çok okunan kitaplarından biri olan ve yönetmenliğini Nikolaj Arcel’in yaptığı The Dark Night Power – Kara Kule; tüm dünya sinemalarıyla aynı tarihte, 4 Ağustos 2017’de seyircisiyle buluşacak. Sadece ülkemizde değil, aynı zamanda tüm dünyada merakla beklenen bilim kurgu tarzındaki bu yapımın konusu ise bir hayli değişik.

Dünya, gittikçe kötüleşen ve çeşitli felaketlere uğrayan bir yer haline gelmiştir. Bunun sebebi ise başka bir paralel dünyada bulunan Kara Kule’dir. Kara Kule, The Man in Black’in eline geçer ve yok edilirse kötülük kazanacak ve dünyanın sonu gelecektir. Bu durumda her iki evren de yok olacaktır.

Lucas Henson, hafızasında kalan bilgilerle rüyalarında gördüğü anıları bir araya getirerek çeşitli ipuçları bulur ve dünya üzerinde paralel evrene giden bir kapıya ulaşır. Bu kapıdan geçtiğinde ise The Gunslinger ile The Man in Black’i yok edip dünyayı kurtarmaya çalışacaktır. Fakat paralel evrende rakipleri çok güçlüdür ve tüm kötüler aynı taraftadır, dolayısıyla dünyanın kurtarıcısı rolünü üstlenen ikilimizin işi hiç de kolay olmayacaktır.
IMDB id: tt1648190

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle
 1. TARIK HKN dedi ki:

  FİLM SÜRÜKLEYİCİ SIKILMAZSINIZ. AKSİYON DOLU

 2. fatih dedi ki:

  Neden senaryo kitaptan baska olmak zorunda anlamiyorum, tamamen baska hikayeler sadece isimler ayni. Tek basina fena degil ama kitapla alakasi yok.

 3. BATUHAN dedi ki:

  BU FİLME PUANIM 5.1
  İZLENEBİLİR Mİ DERSİNİZ, İZLENEBİLİR.
  CANINIZ SIKILIYORSA İZLEYİN
  ÖYLE MUHTEŞEM BİR FİLM DEĞİL KÖTÜDE DEĞİL. 🙂

 4. PARS dedi ki:

  BASİTE İNDİRGENMİŞ AMA BOŞA İZLENECEK KADARDA SIRADAN BİR YAPIM DEĞİL. ŞÖYLE BİR YORUM DAHA İYİ OLABİLECEĞİNE İNANIYORUM SEZONLUK BİR DİZİNİN FİNAL BÖLÜMÜ HAVASINDA YAPILMIŞ BİR YAPIT. YİNEDE EMEĞE SAYGI İÇİN TEŞEKKÜRLER

 5. groovy dedi ki:

  Kitabını okumayan biri olarak film hakkındaki yorumum çerezlik ve izlenebilir bir film olduğu yönünde. Yalnız tekrar edeyim kitabını hiç okumadım bu yüzden kitabını okuyanlar yorumumu saygısızlık olarak görmesinler.

 6. HAKAN dedi ki:

  Çok güzel bir filmdi , Jetfilm ve ekibine sonsuz teşekkürler.

 7. eskatalogya dedi ki:

  kitap serisini henüz okuyabilmiş değilim ama film sanki havada asılı duruyor gibi…anlatımı karışık,olaylara vakıf olabilmek bu haliyle zor,kurgusal olarak sıkıntı görüyorum sanki bölük pörçük gibi…görsel olarak fena olmasa da akıcı bir havası yok gizemvari bir durumu var ama devam filmi gelmezse vasat bir yapım olarak kalacak bence…

 8. Avant-Garde dedi ki:

  Henüz izlemedim ama şimdiden tahmin edebiliyorum film yerine dizi olması daha iyi olurdu. Neyse izleyip göreceğiz. Ama 7 ciltlik seriyi tek filme indirgedilerse zaten ne kadar başarılı olabilir?

 9. tipolu dedi ki:

  Kitabı okumadım kıyas yapamam ama film gayet güzel, keyifli. Kitaba uymuş uymamış çok da umrumda değil açıkçası

 10. oktaykk dedi ki:

  kara kule serisini okumadım. konusu hakkında bilgim de yok. kitabı okumuş olanların beğenmediği bir film olduğunu biliyorum. ben filmi beğenerek izledim. konu hakkında bilgisi olmayanlar için güzel, derli toplu, eğlencelik bir film. çocuk filmi olduğunu da düşünmüyorum.

 11. realdark86 dedi ki:

  filmi izlerken daha fazla bilinmeyenle karşılacağını ve filmin ilerleyen dakikalarında bu gizemlerin çözülmesini bekliyorsun. Ama öyle olmuyor filmin ortalarında heyecanını ve meraknı kaybetmeye başlıyorsun.

 12. hoca35 dedi ki:

  Oldukça güzel bir film. Keyifle izleniyor.

 13. GÖxel dedi ki:

  Kitabını okuyupta filmini beğenmeyenlere saygı duyuyorum ,fakat film bana çok hitap etti ,bana çok şey kattığını söyleyebilirim ,aslında hep beklediğim ama hiç beklemediğim bir anda..

 14. Ahmet dedi ki:

  Rezalet tek kelimeyle