Oyunbozan Ralph ve Internet 2 full izle (2018)

× Bilgi! Film açılmıyorsa üstteki alternatif Player seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Oyunbozan Ralph ve Internet 2 full izle (2018)

Oyunbozan Ralph ve Internet 2 full izle (2018)

Atari oyunlarının kötü kahramanlarının dışlanmışlığını seyircisiyle paylaşarak ortaya gerçekten de orjinal bir fikir çıkartan Oyunbozan Ralph, hem sıcak hem de etkili bir animasyon denemesine dönüşmüştü. Filmin genel yapısı ve maceracı ruhu karakterlerinin sahip olduğu etki ile bütünleştiğinde pek çok kesimin gönlünü kazanacak bir yapının oluştuğunu da söylemek doğru olabilir. Bu noktada Oyunbocan Ralph 2 izle ise karakterleri günümüzün internet üzerinden oynanan oyun dünyasına yerleştirerek ortaya sağlam bir koşturmaca çıkarmışa benziyor. Hem eğlenceli hem de başarı yüklü bir koşturmaca olarak da nitelendireceğimiz Oyunbozan Ralph 2 türkçe dublaj izle, internet dünyası ve günümüz teknolojisinin insan hayatına olan etkilerini de bir nevi ortaya çıkaracak gibi bir izlenim sunuyor. Hem başarılı hem de anlatısı açısından güçlü bir yapıda ilerlemekte olan Oyunbozan Ralph 2 izle adına şimdiden güzel seyirler olmasını dileriz. Bu filmin de genel yapısından çok hoşlanacaksınız.

1 Dehşet Verici Kötü2 Korkunç3 Çok Kötü4 Kötü5 Ortalama6 İyi7 Güzel8 Çok Güzel9 Harika10 Şaheser (15 votes, average: 6,40 out of 10)
Loading...
Metascore :
71
Eklenme Tarihi : 30-04-2018
Vizyon Tarihi : 2019-01-11
Ayrıca Film Böyle Tanınır : WiFi Ralph, Ralph reichts 2: Webcrasher - Chaos im Netz, Ralph rompe Internet, Räyhä-Ralf 2: Verkkomurto, Ralph 2.0, Ralph 2.0: À la Conquête du Web, Ραλφ εναντίον ίντερνετ, Krs i lom 2, Ralph lezúzza a netet: Rontó Ralph 2., Ralph spacca internet - Ralph Spaccatutto 2, Ralfas Griovejas 2, Wifi Ralph, Rolf krasjer internett, Força Ralph: Ralph vs Internet, Ральф против Интернета, Ralf röjer på internet: Röjar-Ralf 2, Ralf láme Internet: Ralf Rozbi-To 2, Ralph Búra Internet: Ralf Rozbi-To 2, Ralph ve Internet, Ральф - руйнiвник 2, Ralph Breaks the Internet, Wreck-It Ralph 2
Yapım : Amerika Birleşik Devletleri (2018)
Filmin Resmi Facebook adresi : http://movies.disney.com/ralph-breaks-the-internet-wreck-it-ralph-2

Film Resimleri

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle
  1. Xxx dedi ki:

    Daha film yok, şubatta çıkacak

  2. gözde dedi ki:

    çoooooooooooooooooooooooooooooooook güzel

  3. Beyza dedi ki:

    Ralph oyunu bozuyor